Menü

Anne Hathaway ve Rihanna, ‘Ocean’s 8’ Kadrosunda

Ghostbusters‘ın ardından tüm ana karakterleri kadın olarak değiştirilmiş şekilde yeniden çekilecek filmler arasında Ocean’s 11 serisi de giriyor. Daha önce dört başrol oyuncusu açıklanan filmin oyuncu kadrosuna Anne Hathaway, Rihanna ve Awkwafina katıldı. Sekizinci oyuncu hala açıklanmış değil.

 

 

 

Steven Soderbergh’in 1960 yapımı Frank Sinatra’lı Ocean’s 11‘dan uyarladığı ve bir üçlemeye dönüşen Ocean’s filmlerinin sonuncusu 2007 yılında yayınlanmıştı.

Filmin ilk açıklanan oyuncu kadrosunda Sandra Bullock, Helena Bonham Carter, Cate Blanchett ve Mindy Kaling bulunuyor. Filmle ismi anılan bir diğer oyuncu da Elizabeth Banks.

Fakat Banks’in filmin kadrosuna kesin olarak katıldığına dair bir açıklama gelmiş değil. Ocean’s 8‘in yönetmenliğini Hunger Games filminin yönetmeni Gary Ross üstlenecek.

 

Son olarak Alice Through The Looking Glass‘ta rol alan Oscar ödüllü oyuncu Anne Hathaway, bu yılın sonlarında vizyona girmesi planlanan Nacho Vigalondo imzalı bilim kurgu filmi Colossal‘da da rol alacak.

Bugüne dek çeşitli filmlerde konuk oyuncu olarak yer alan ve ağırlıklı olarak kendini canlandıran Rihanna, önümüzdeki yılın merakla beklenen çizgi roman uyarlamalarından biri olan Luc Besson imzalı Valerian and the City of a Thousand Planets‘ta rol alacak.

Amerikalı rap müzisyeni ve komedyen Awkwafina da ilk sinema filmi deneyimini bu yıl vizyona giren Seth Rogen ve Zac Efron’lu Neighbors 2 ile yaşamıştı.

Yazılarımızdan haberdar olmak için abonemiz olun.