Blindspot 2. Sezon Başlama Tarihi

NBC‘nin en çok merak uyandıran yeni dizisi Blindspot‘un 2. sezonu pek yakında çıkıyor . Arrow ve The Flash dizilerinin yaratıcısı olan Greg Berlanti‘nin polisiye türünde olan dizisi, NBC kanalının iddialı projelerinden. Blindspot NBC’nin en çok izlenen dizilerinden bir tanesi bu sebepten dolayıda çok fazla takipçisi var. Tabii ki bu kişilerinde aklında sadece bir soru var. O soru da “Blindspot 2. sezon ne zaman çıkacak?”. 

Konu olarak Times Meydanı’nda vücudu dövmelerle kaplanmış şekilde bulunan Jane Doe ve onu araştıran FBI ekibini konu alan dizi, farklı konusuyla dikkat çekiyor. Hafızasını kaybetmiş Jane Doe’nun vücudundaki dövmelerin aslında birer suç projesi olduğunu keşfeden FBI ajanı Kurt Weller ile her dövmede birbirinden farklı maceraya atılacak olan dizinin başrolünde ise Jaimie Alexander ve Sullivan Stapleton‘ı izleyeceğiz.

Blindspot-blindspot-tv-series-38480125-599-427

 

Blindspot 2. Sezon Başlama Tarihi Ne Zaman?

 

NBC tarafından dizi 2.sezon onayını çok önceden almıştı. Bu kadar popüler bir dizinin zaten onay alması kaçınılmazdı. Dizinin 2. sezonu 14 eylül tarihinde yayınlanacak. Eski sezonla aynı sürede devam edecek dizinin ise bu sezon konusunda daha ilginç olaylar yaşanacağı şimdiden tahmin ediliyor.

Ayrıca Dizinin eleştirisi için sitemize bakabilirsiniz.

Blindspot 2. Sezon Fragman

 

 

Popüler

309
Yazılarımızdan haberdar olmak için abonemiz olun.