Menü

En Uzun Game of Thrones Bölümüne Hazır Olun

Yayınlanmaya başladığı 2011’den bu yana dünya çapında büyük ilgi çeken Game Of Thrones (Taht Oyunları) dizisinin yapımcısından 6.sezon finaline ilişkin önemli bir açıklama geldi. Yapılan açıklamaya göre, dizinin 6. sezonunun finali bugüne kadarki en uzun Game of Thrones bölümü olacak.

game-of-thrones-season-2-tyrion-lannister-peter-dinklage

 

Game of Thrones izlemeye doyamayanlara özel bir sezon finali geliyor.

Dizi, son bölümlere doğru aksiyonu artırma ve görkemli bir final yapma geleneği bozmuyor. 19 Haziran’da yayınlanacak olan “The Battle of the Bastards” isimli dokuzuncu bölüm daha önce yayınlanan bölümlere kıyasla daha uzun olacak ve 60 dakika olarak ekrana gelecek.

9.bölüm, Jon Snow ve Ramsey Bolton’un Winterfell için vereceği savaşa sahne olacak ve dizinin takipçilerini yine ekran başına kilitleyecek.

 

Bu zamana kadar yayınlanmış en uzun bölüm olacak

 

s-9d5315cc3db329e1789de4ce21f6f70d7403eb7d

 

 

26 Haziran’daki The Winds of Winter isimli final bölümü ise 69 dakikalık yayın süresiyle şimdiye kadar yayınlanmış en uzun Game of Thrones bölümü olacak.

Bölümün konusu henüz açıklanmadı ancak geçtiğimiz sezon bizi geleceği belirsiz bir Jon Snow’la bırakan Game of Thrones’un yine sansasyonel bir sezon finali yapması bekleniyor.

Yapımcılar daha önce de, dizinin önümüzdeki sezonlarının 10 bölümden daha az olacağını duyurmuştu

 

8. Bölüm fragmanı :

Yazılarımızdan haberdar olmak için abonemiz olun.