Menü

James Bond Spectre Ön İnceleme

Bu sefer James Bond’un yeni filmi Spectre ön incelemesiyle karşınızdayız.  James Bond serisinin 7. aktörü olan Daniel Craig’in bu film 5. James Bond filmi olarak kayıtlara geçiyor. Film’in konusu geçmişten gelen şifrelenmiş bir mesaj James Bond’u ilk olarak Mexico City’ye ardından, kötü tanınan bir suçlunun, yasaklı dulu, güzel Lucia Sciarra ile tanışacağı Roma’ya götürür. Bond, sızmış  olduğu gizli bir toplantı sonucunda, Spectre olarak bilinen gizli bir örgütün varlığını ortaya çıkarmıştır. Bond, Spectre’nin gizli işlerini ortaya çıkarabilecek ipuçlarına ulaşmak adına, eski düşmanı olan Mr White’ın kızı, Madeleine Swann’a ulaşmaya çalışmaktadır.. Moneypenny ve Q’dan kıza ulaşmak için gizli bir şekilde kendisine yardım etmelerini ister. Bond, Spectre‘ye yaklaştıkça, ulaşmaya çalıştığı Christoph Waltz tarafından canlandırılan düşmanı ile kendisi arasında, itici bir bağ olduğunu öğrenecektir ve bizde bunun sonuncunda gelişen olayları Spectre izlerken göreceğiz.

Christoph Waltz

 

 

Filmde Franz Oberhauser rolünü üstlenen oyuncu “Büyük Gözler” ve “Zincirsiz”den hatırladığımız Christoph Waltz’un ta kendisi. Elli dokuz yaşında ki ünlü oyuncunun 2 Oscar ödülünün yanında bir çok ödülü’de biyografisine şimdiden yazdırmış durumda.

 

Monica Bellucci

 

 

 

Lucia Sciarra rolünü ise 51 yaşında ki “Matrix Reloaded” ve “Drakula” filmlerinde de rol almış güzel oyuncu Monica Bellucci’dan başkası değil. Monica’nın güzelliği, oyunculuğundan daha fazla değerlendirme konusu olsa da özellikle Malena ve Dönüş Yok filmlerindeki performansı beğeni toplamıştı. Başarılı oyunculuğunun yanı sıra Monica Bellucci, Avrupa ve Amerika dergileri ve internet siteleri tarafından birçok kez “En Güzel” ve “En Seksi” kadın seçilmiştir.

 

 

 

Film 6 kasım’da vizyona girecek. Sinema’da Spectre izleyebilirsiniz.

Filmden Bazı Kareler : 

 

 

 

Yazılarımızdan haberdar olmak için abonemiz olun.