Menü

Johnny Depp Harry Potter Kadrosuna Katılıyor!

Johnny Depp, “Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?” filminin kadrosuna katıldığı açıklandı.

Harry Potter evreninin spin-off’u olan Fantastic Beast and Where to Find Them (Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?) filmi herkes tarafından merakla beklenirken filmin devam halkalarından yeni haberler yayılmaya devam ediyor.

Son olarak serinin devam halkalarında da David Yates’in yönetmen koltuğuna oturacağı kesinlik kazanmıştı. Şimdi gelen haber ise yeni kadroyla ilgili. Deadline’da yer alan habere göre usta oyuncu Johnny Depp serinin 2. filminde oyuncu kadrosunda yer alacak. Eddie Redmayne’ın canlandırdığı Newt Scamander karakteriyle birlikte önemli bir rolde boy gösterecek olan oyuncunun henüz kadroya dahil olacağı doğrulanmadı. Ancak serinin meraklılarının beklentisi oyuncunun ilk filmde rolünü tanıtmak amacıyla kısa bir tanıtımının yapılması…

Edward Scissorhands, Dark Shadows, Karayip Korsanları, Alis Harikalar Diyarında ve Sleepy Hollow gibi fantastik filmlerde boy göstermiş olan Depp için büyülü evren hiç de yabancı olmayacaktır!

Filmin yönetmen koltuğunda büyülü evrene hiç de yabancı olmayan, Harry Potter filmlerinden birkaçında da yönetmen koltuğunda oturmuş olan David Yates’in 5 filmden oluşacak olacak olan serisinin ilk yapımı Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar ülkemizde 18 Kasım 2016 tarihinde izleyiciyle buluşacak.

Yazılarımızdan haberdar olmak için abonemiz olun.