Menü

Narcos 2. Sezon Başlama Tarihi

 

Uyuşturucu İle Mücadele Dairesi’nde çalışan bir Meksikalı  ajan olan Javier Pena’in gözünden Pablo Escobar’ı yakalama mücadelesinin anlatıldığı Narcos dizisi ilk sezonundan sonra kendine has bir kitle elde etmişti. Herkesin sevdiği bir dizi olduğu için en çok sorulan soru ise  ” Narcos 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor? “   sorusuydu. İlk sezonunun finalinde Pablo , hapishanesine baskın yapan polislerden kıl payı kurtulmuştu. Bu sezonda ise bundan sonraki olacak olaylara bakacağız. Muhtemel olarak dizinin son sezonu olacağını da siz değerli okurlarımıza belirtmek isteriz. Bu kanıya nereden varıldığını soracak olursanız. Dizinin ilerleyişinde ki aerodinamiğe bakacak olursak son bölümün kaçış olduğunu düşünürsek. Pablo bu senelerden 10 15 sene sonra bir evin çatısında öldürülmüştü.

Pablo Escobar’ın  yaşantısından bahsedecek olursak diziden de bildiğimiz kadarıyla Pablo başkan seçilme isteğinden dolayı tüm işleri altüst etmeye başlamıştı. Askerlerle savaş açmasına rağmen kokain satışından hiçbir şekilde taviz vermeyen Pablo parasını koyacak yer bulamazken bile sürekli olarak bu işler içindeydi. Anti Amerikan olan Kolambiya’lı Pablo hayatını uyuşturucu uğruna yok edececktir.

 

Narcos 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Tekrar konumuza dönecek olursak. Narcos 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak? sorusuna cevabımız  2  Eylül’dür. Bu zamana kadar nasıl sabrettik  bilemeyiz ama dizi çekimlerin bittiğini hatırlatmak isteriz.

 

Yazılarımızdan haberdar olmak için abonemiz olun.