Menü

O’nun Yeni Palyaçosu Bill Skarsgard Oldu

Yeni Katil Palyaçomuz Netleşti: Bill Skarsgard-116282

Hakkında çıkan farklı haberlerin doğrulanıp yalanlanması ile bir türlü netleşemeyen Stephen King’in klasiklerinden ‘O’nun yeniden çekimi ile ilgili başrolün belirlendiği haberi hepimizi heyecanlandırdı. Warner Bros.’un el attığı yeniden yapım için önce yönetmenlikle ilgili Cary Fukunaga ile anlaştığını duymuş, daha sonra Mama’dan tanıdığımız Andy Muschietti’nin yönetmenlik koltuğuna oturacağını öğrenmiştik.

Yeni Katil Palyaçomuz Netleşti: Bill Skarsgard-116283

The Hollywood Reporter’ın geçtiği habere göre, çıktığı dönem hepimizi palyaçolardan tiksindirten, şeytani palyaço Pennywise’ı genç oyuncu Bill Skarsgard oynayacak. Skarsgard aktör Stellan Skarsgard’ın oğlu ve Alexander Skarsgard’ın kardeşi… Genç oyuncu birçok korku dizisinde de rolünü layıkıyla yerine getirmiş biri.

Filmin diğer oyuncuları ise Jaeden Lieberher, Finn Wolfhard, Jack Dylan Grazer, Wyatt Oleff, Chosen Jacobs ve Jeremy Ray Taylor olacak.

90’larda bile ödümüzü patlatmıştı.

Planlanana göre film iki bölümden oluşacak. İlk kısımda hikaye çocukların gözünden anlatılırken, ikinci kısımda çocukların büyümüş hallerini izleyeceğiz. Filmin yeni versiyonunu Muschietti ile birlikte Gary Doberman uyarlayarak yazacak. Filmin 2017’de vizyona girmesi bekleniyor.

Yazılarımızdan haberdar olmak için abonemiz olun.