Menü

Pamuk Prenses ve Avcı : Kış Savaşı Ön inceleme

Seriye yeni dahil olan Emily Blunt’un Buz Kraliçesi’ni Jessica Chastain’ın ise savaşçıyı canlandıracağı filmde ilk filmin avcısı Chris Hemsworth ve kötü kraliçesi Charlize Theron rolleri için tekrar kamera karşısın da yer alıyor. Film, gücünü kaybeden kardeşi Ravenna’yı (Theron) yeniden canlandırmak için sihirli aynanın peşine düşen Buz Kraliçesi ile Chris Hemsworth ile güçlerini birleştiren bir diğer avcı Jessica Chastain’ın arasında geçen savaşı işleyecek. Aynayı geri almak için bir avcı birliğini görevlendiren kraliçeye karşı iki iyi kalpli avcı güç birliğinde bulunacak. Cedric Nicolas’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Pamuk Prenses ve Avcı ise 22 Nisan 2016’da vizyona girecek.

 

chris-hemsworth

 

 

Otuz iki yaşında ki Avustralyalı oyuncu. Star Trek filmiyle sinema dünyasına adım atmıştır. 2005 yılında Home and Away dizisiyle Avustralya’da en iyi genç erkek yetenek dalında Logie Ödülü almıştır. Beyazperdeler’de Thor olarak tanıdığımız Chris Hemsworth , bunun dışında Zafere Hücum isimli filmde ki başrol performansıyla da hepimizi etkilemişti. Başrol’den başrol’e atlayan yakışıklı oyuncu bu sefer ise  The Huntsman rolüyle karşımıza geliyor.

 

 

 

 

Charlize Theron

Şeytanın Avukatı filmiyle ünlenen , Kasımda Aşk Başkadır ve Mad Max: Fury Road gibi filmlerle kariyerini şekillendiren güzel oyuncu Charlize Theron bu filmin oyuncuları arasında. Kırk yaşına basan Charlize bu filmde Ravenna rolüyle kraliçe rolüyle  Pamuk Prenses Ve Avcı izlerken karşımıza gelecek. Ayrıca  Charlize’nin bir çok önemli ödülünün’de olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Serdar Aksoy

Gezip görmeyi, fotoğraf çekmeyi ve sinemaya gitmeyi seven genç bir yazar.

Yazılarımızdan haberdar olmak için abonemiz olun.