Menü

Sonsuz Bir Aşk Ön İnceleme

Filmin Konusu :

Bir yudumluk hayatı doya doya yaşamaya çalışan kanser hastası olan Volkan ve Serhan’a yoldaşlık yapıyoruz… Bu kez onlara Özlem Tekin de eşlik ediyor… Kendilerini acımasız zamanın gerisinde ve uçurumun kenarında bulan iki arkadaş, yarının olmadığını biliyorlar ama “Her şeye rağmen yaşamak güzel!” deyip bir kez daha düşüyorlar yollara. Kaderin yanlarına kattığı can yoldaşı Özlem Tekin de onları yalnız bırakmıyor…

 

Ön inceleme:

Ozan Uzunoğlu’nun yeni ürünü olan ” Sonsuz Bir Aşk ” filmi 9 Nisan’da sinemalarda. Günlük hayatta rastlanabilecek bir konuyu işleyen film şimdiden büyük bir başarıya ismini yazdıracak gibi gözüküyor.

 

İsmail Hacioğlu

İsmail Hacioğlu

 

Başrol’de genç ve başarılı oyuncu olan İsmail Hacıoğlu’nu  görmekteyiz. Çakal filminde ki başarısıyla tanıdığımız genç oyuncu  , O filmde ki “Erhan” rolüyle 16. Sadri Alışık Ödülleri “yılın en iyi erkek oyuncusu” ödülünü almaya hak kazanmıştı. Ayrıca aldığı diğer bir ödül olan 40. Antalya Altın Portakal Film Festivali “Umut Veren Genç Oyuncu”  ödülü’de bu filmdeki ondan olan beklentimizi de arttırıyor.

Volkan karakteri artık hastanelerden sıkılmış ve özgürleşmeye çalışmaktadır. Biraz deli , biraz da romantik olan bu karakter kendisinin yaşayamadığı özgürlüğü yaşamak istemektedir. Ayrıca evlendirilen küçük kızı’da kaçırarak onunda özgürlüğünü ve çocukluğunu yaşamasına yardımcı olmuştur.

.

 

Özlem Tekin

Özlem Tekin

 

Ünlü Türk Rock şarkıcısı  Özlem Tekin’de bu filmde etkin rol alan kişiler arasında. Şarkıcılığıyla tanındığı gibi oynadığı tiyatro ve sinema filmleriyle de tanınan Özlem Tekin , sanatın her türlüsünü severim  dermişcesine karşımıza çıkıyor.

Daha önce Hokkabaz , O Şimdi Asker gibi filmlerde de gördüğümüz Özlem Tekin bu filmde de kendini yansıtıyor. Yine enerjik yine deli dolu bir Özlem Tekin var karşımızda.

 

 

 

 

 

Ayfer Dönmez

Ayfer Dönmez

 

 

En son Dila Hanım isimli Televizyon Dizisinde gördüğümüz güzel oyucu Ayfer Dönmez de yine bu projede rol alan önemli kişiler arasında.  ,

Ayfer Dönmezi’İ fragmanda sadece birkaç saniye görebildiğimizden filmde ki rolü hakkında bir fikrimiz olmamaktadır. Bundan sonra da fragman gelmeyeceği için sanırım bunu filmi izlemeden anlamamız pek mümkün olmayacak. Bizde izledikten sonra bu konuya değiniriz

 

 

 

 

Ceren Balıkçı

Ceren Balıkçı

 

Biz onu Kayıp Madalyon ile tanıyıp diğer oynadığı diziler ile de oyunculuğunu sürdürdü. Daha bu kadar erken yaşında oyunculuk kariyerinde büyük adımlarla ilerleyin Elif , fragmandan anladığımız kadarıyla küçük yaşta zorla evlendirilen bir kız rolünde.Çocuk yaşta evliliğe tepki çeken filmde Elif’in de ağlaması üç saniye de olsa içimizi burktu.

Çocuk geline hayır! diyerek ön incelememizin sonuna geliyor ve iyi yerlere gelmesini umut ediyoruz. Vizyona girdikten sonra eleştirimizi de burada yayınlayacağız. Eminim ki iyi bir eleştiri olacaktır.

 

 

 

 

 

 

Serdar Aksoy

Gezip görmeyi, fotoğraf çekmeyi ve sinemaya gitmeyi seven genç bir yazar.

Yazılarımızdan haberdar olmak için abonemiz olun.