The Big Bang Theory 10. Sezon Başlama Tarihi

En büyük zevkleri Kuantum fiziğine kafa yormak olan üstün zekalı iki arkadaşı konu alan dizimiz The Big Bang Theory’nin yeni bir sezonuyla karşınızdayız.  10 yıldır devam eden ve çok fazla kişi tarafından izlenmekte olan zeki esprileri barındıran The Big Bang Theory oldukça popüler bir dizi. Bu kadar izleyicinin de aklında sadece bir soru var. o soru da “The Big Bang Theory 10. Sezon ne zaman başlayacak?”.  CBS kanalı tarafından çok uzun süre önce onayı alan okullarda “inek” olarak tabir edilen öğrencilerimizin hayatını konu alan dizinin yayın tarihi belli oldu.

 

9. sezonunda güzel bir final yapan The Big Bang Theory bu sezonunda ise önemli gelişmeler olacağını comic con’da da söylemişlerdi. Yeni oyuncularında katılacağı bu sezon yine oldukça eğlenceli olacak gibi.

The Big Bang Theory 10. Sezon

The Big Bang Theory 10. Sezon

The Big Bang Theory 10. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

CBS Kanalı tarafından Comic Con festivalinde 10. sezonun başlama tarihi bildirilmişti. The Big Bang Theory 10. Sezon başlama tarihi 19. eylül. Dizinin yeni sezonuda eski sezonlarla kısmi aynı uzunlukta olacak. Yani bizi 24 bölüm sürecek olan çok güzel bir sezon bekliyor.

 

The Big Bang Theory 10. Sezon Fragman 

 

Popüler

309
Yazılarımızdan haberdar olmak için abonemiz olun.