Yabancı diziler Diziay’da izlenir!

Yabancı diziler Diziay’da izlenir!

Dizi kültürümüzde artık ciddi bir değişim var ve yerli dizilerden ziyade, Netflix ve HBO gibi büyük yapımcıların kaliteli yabancı dizilerini düzenli olarak takip ediyoruz. House of Cards, Game of Thrones gibi geniş kitlelere ulaşmış kaliteli diziler, bunun dışında Silicon Valley gibi, Black Mirror gibi daha farklı beğenilere hitap eden yabancı diziler oldukça popüler. Yeni çıkan yabancı dizilerden de Narcos, çok beğeni topladı, peki bu kadar dizi saydın, nerede izleyeceğiz, diye mi soruyorsunuz? Merak etmeyin, Türkiye’de dizi konusunda oldukça geniş bir arşive sahip yabancı dizi izle sitesi mevcut.

Dizileri kaçırmayın: Popüler dizilerin en son bölümleri burada

Beğendiğiniz bir dizinin yeni bölümlerinin ne zaman çıktığı konusunda endişeli misiniz? Diziay.com en son çıkan dizileri, dizi takvimi ile sizlere sunuyor. Böylece Z Nation gibi, London Spy ya da The Walking Dead gibi dizilerin yeni bölümlerini asla kaçırmayacaksınız. Kategorilerine göre, çıkış yıllarına göre 2015 yabancı diziler ya da 2016 yabancı diziler olarak bulabileceğiniz en son dizileri, Diziay’da aramadan önce diğer dizi izleme sitelerine göz atmayın!

Tüm yabancı diziler HD kalitesinde

Dizi izleme keyfimiz, okuldan ya da işten sonra bilgisayarımızın başına geçerek başlar, saatlerce sürer. Ancak bazı sitelerin, dizi izleme sitelerinin görüntü kalitelerinin kötü olduğunu maalesef söylememiz lazım, 720p ya da 1080p yabancı dizi izle kalitesi gerçekten çok daha keyifli… MP4 formatında ya da diğer yüksek kalite formatlarında, farklı alternatifler ile yabancı dizi izlemek için uzun uzun site aramanıza gerek yok, bu konuda Diziay full HD yabancı dizi izleme seçeneklerini beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Yeni sezonlar başlıyor, sakın kaçırmayın!

Başta Game of Thrones yeni sezon bölümleri olmak üzere birçok kaliteli dizinin yeni sezon bölümleri heyecanla bekleniyor, dünyada yayına verilmesinin hemen ardından, tüm diziler çok kısa süre içinde siteye yükleniyor ve binlerce izleyici ile buluşuyor! Diziay editör ekibi, yabancı dizi tutkunları için en çok izlenen, aksiyon, tarih, fantastik, politika, aşk ve diğer konularda karşımıza çıkan dizileri sunuyor.

İster altyazılı ister orjinal dilinde

Yabancı dizi izlerken bazılarımız diziyi orijinal dilinde izlemeyi tercih eder, bazıları ise alt yazılı olacak şekilde. Türkçe alt yazılı yabancı dizi izlemeniz için tüm dizilerin alt yazıları uzman çeviri ekibi tarafından yükleniyor ve ilk bu sitede karşınıza çıkıyor. Fargo, Supergirl ve Jessica Jones gibi yabancı dizilerin en son sezonlarının hem alt yazılı, hem de türkçe dublajlı full hd 1080p bölümlerini izlemek için daha fazla vakit kaybetmeyin…

Hem Bilgisayardan, hem tabletten hem de cep telefonundan yabancı dizi!

Dizi keyfini en üst noktada yaşamanız için tüm cihazlardan izlenebilir yapıda kaliteli bir teknik altyapıya sahip Diziay.com, telefondan dizi izlemek için ya da tabletten en son yabancı dizi bölümlerini takip etmek için ideal bir platform. Birçok kişiye göre, Türkiye’nin en iyi yabancı dizi izleme sitesi. Biz de yabancı dizileri bölüm bölüm takip eden, bu heyecandan kopamayan okuyucularımız için HD kalitede tüm dizileri sunan Diziay.com yabancı dizi izleme sitesini öneriyoruz.

Popüler

346
Yazılarımızdan haberdar olmak için abonemiz olun.

Design Challenge